Stavba lanových parkov

Posted by .

Ponúkame Vám naše služby v oblasti stavby a certifikácie lanových parkov a lanových centier. Naše 5-ročné skúsenosti so stavbou lanových prekážok a partnerstvo s viacerými zahraničnými organizáciami z oboru sú pre vás zárukou odbornosti, najnovších poznatkov a spoľahlivosti. Všetky lanové parky a centrá staviame podľa STN EN 15567 – 1 –  Športové a rekreačné zariadenia | Lanové parky. Časť 1 – Požiadavky na konštrukciu a bezpečnosť.

Pripravíme pre Vás tiež vizualizáciu lanového centra, vybavíme potrebné povolenia. Sme tiež  odborne spôsobilou osobou pre kontrolu osobného vybavenia, ktoré sa v takýchto zariadeniach používa. Ak je pre vás dôležité zorientovať sa v problematike, spýtajte sa nás. Radi vám pomôžeme.

Kontakt:

Tel.: 0949 754 146
Email: info@lanovyparkpreles.sk

Naše referencie zahŕňajú šesťdesiat akcií, pri ktorých sme postavili a odviedli programy na mobilných lanových prekážkach. Ďalej sú to nasledujúce lanové parky a lanové centrá:

 

Detský lanový park v Starej Myjave.

Lanový park Preles, Žilina. Ďalšie fotografie nájdete tu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lanový park Blatnica. Ďalšie fotografie nájdete tu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Lanové centrum SNOW SUN, Horný Vadičov. Ďalšie fotografie nájdete tu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lanový park pri chate Žiar, Rajecká Lesná. Ďalšie fotografie nájdete tu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ďalšie atrakcie

Staviame tiež rôzne typy atrakcií vo výškach a tam, kde je možné liezť (po kliknutí na odkaz sa vám otvorí fotogaléria s našimi referenciami).

Comments are closed.